Stævner registreret i databasen, 1997 til nu

Bemærk, at der for udenlandske stævner kun er inkluderet danske resultater.

Minimer liste:

År Konkurrence Dato Sted
2017VM Bænkpres26.05.2017Kaunas, Litauen
2017AaSK Open, Klassisk20.05.2017Aalborg SK
2017AaSK Open, Udstyr20.05.2017Aalborg SK
2017EM11.05.2017Malaga, Spanien
2017Jørgen Krog Cup Bænk29.04.2017Videbæk SS
2017VM Åben, Sub-junior, Junior og Master Bænk19.04.2017Texas, USA
2017DM Klassisk16.04.2017Århus (Århus A.K.)
2017EM Klassisk16.03.2017Thisted
2017DM i Styrkeløft05.03.2017Albertslund (E.R.Powerlifting)
2017DM styrkeløft05.03.2017Albertslund (E.R.Powerlifting)
2017ER Open Klassisk Bænk04.02.2017Albertslund
2017ER Open Udstyr Bænk04.02.2017Albertslund
2016DM Senior, Sub-Junior, Junior, Masters Bænk26.11.2016Videbæk SS
2016TSK Cup, Klassisk20.11.2016Tårnby SK
2016TSK Cup, Udstyr18.11.2016Tårnby SK
2016VM14.11.2016Orlando, USA
2016DM Masters Dødløft05.11.2016Tårnby Styrkeløfter Klub
2016DM Masters Squat05.11.2016Tårnby Styrkeløfter Klub
2016EM Masters Bænk13.10.2016Hamm, Luxemborg
2016VM Masters02.10.2016Tallin, Estland
2016DM klassisk bænkpres, Senior, Sub-Junior, Junior, Masters Bænk24.09.2016Aalborg SK
2016JM Bænkpres04.09.2016AK Frem, Randers
2016SM Bænkpres04.09.2016ER Powerlifting
2016JM Styrkeløft03.09.2016AK Frem, Randers
2016SM Styrkløft03.09.2016ER Powerlifting
2016VM Sub-Junior/Junior29.08.2016Szczyrk, Polen
2016EM Bænk20.08.2016Keflavik, Island
2016EM Masters12.07.2016Pilsen, Tjekkiet
2016VM Klassisk, Senior, Sub-Junior, Junior, Masters23.06.2016Kileeen, USA
2016AaSK Open, Udstyr22.05.2016Aalborg SK
2016AaSK Open, Klassisk21.05.2016Aalborg SK
2016VM Klassisk, Senior, Sub-Junior, Junior, Masters Bænk14.05.2016Potchefstroom, Sydafrika
2016EM11.05.2016Pilsen, Tjekkiet
2016Jørgen Krog Cup Bænk30.04.2016Videbæk SS
2016VM Open, Sub-Junior, Junior & Master Bænk19.04.2016Rødby (Lalandia)
2016EM Sub-Junior, Junior16.04.2016Malaga, Spanien
2016DM Klassisk03.04.2016ER Powerlifting
2016EM Klassisk11.03.2016Tartu, Estland
2016DM Senior, Sub-Junior, Junior, Masters06.03.2016Aalborg SK
2016NM Sub-Junior, Junior19.02.2016Sverige
2016ER Open, Klassisk Bænk30.01.2016Albertslund
2016ER Open, Udstyr Bænk29.01.2016Albertslund
2015DM Bænkpres28.11.2015Sportshøjskolen, Aalborg
2015TSK Cup, Klassisk22.11.2015Tårnby
2015TSK Cup, Udstyr21.11.2015Tårnby
2015VM10.11.2015Hamm, Luxemborg
2015DM Masters Dødløft07.11.2015Tårnby
2015DM Masters Squat07.11.2015Tårnby
2015EM Masters Bænk16.10.2015Tallin, Estland
2015JM10.10.2015Videbæk
2015SM10.10.2015Rødby
2015VM Masters02.10.2015Denver USA
2015DM Klassisk Bænkpres27.09.2015Københavns SK
2015Arnold Classis Europe26.09.2015Madrid, Spanien
2015WEC (Western Europen Championship)11.09.2015Spanien
2015VM Sub-Junior/Junior03.09.2015Tjekkiet
2015JM Bænkpres15.08.2015Horsens
2015SM Bænkpres15.08.2015Københavns SK
2015EM Bænk07.08.2015Tjekkiet
2015EM Masters17.07.2015Tjekkiet
2015VM Klassisk12.06.2015Finland
2015VM Bænk21.05.2015Sverige
2015AaSK Open, Klassisk16.05.2015Aalborg
2015AaSK Open, Udstyr15.05.2015Aalborg
2015EM06.05.2015Tyskland
2015Jørgen Krog Cup Bænk25.04.2015Videbæk
2015EM Sub-Junior/Junior09.04.2015Ungarn
2015DM Klassisk06.04.2015Thisted
2015DM-A07.03.2015Videbæk
2015NM Sub-Junior/Junior21.02.2015Finland
2015ER Open, Klassisk Bænk31.01.2015Albertslund
2015ER Open, Udstyr Bænk31.01.2015Albertslund
2015DM Sub-Junior, Junior, Masters24.01.2015Rødby
2014DM Bænkpres30.11.2014Rødby
2014TSK Cup, Klassisk23.11.2014Tårnby
2014TSK Cup, Udstyr22.11.2014Tårnby
2014VM05.11.2014Denver, USA
2014EM Masters Bænkpres17.10.2014Hamm, Luxemborg
2014JM11.10.2014Aarhus AK
2014SM11.10.2014Hvidovre SF/Ares
2014VM Masters24.09.2014Pilzen, Tjekkiet
2014DM Bænkpres Klassisk21.09.2014Aalborg (AaSK)
2014WEC11.09.2014Senigallia, Italien
2014VM Sub-Junior, Junior04.09.2014Oroshaza, Ungarn
2014NM Bænkpres23.08.2014Island
2014NM22.08.2014Island
2014JM Bænkpres16.08.2014Thisted
2014SM Bænkpres16.08.2014Københavns SK
2014EM Bænkpres09.08.2014Prag, Tjekkiet
2014EM Masters11.07.2014Pilzen, Tjekkiet
2014VM Klassisk05.06.2014Potchefstroom, Sydafrika
2014VM Bænk21.05.2014Rødby
2014AaSK Open, Klassisk17.05.2014Aalborg
2014AaSK Open, Udstyr 16.05.2014Aalborg
2014EM08.05.2014Sofia, Bulgarien
2014VM Masters Bænk19.04.2014Northumberland, England
2014EM Sub-Junioir, Junior12.04.2014St. Petersborg, Rusland
2014DM Klassisk06.04.2014ER Powerlifting
2014Videbæk Cup Bænk29.03.2014Videbæk
2014DM-A08.03.2014Horsens
2014Arnold Sports Festival01.03.2014Columbus, Ohio
2014NM Sub-Junior/Junior22.02.2014Aalborg (Sportshøjskolen)
2014DM Masters16.02.2014Hvidovre/Ares
2014DM-B15.02.2014Hvidovre/Ares
2014DM-C15.02.2014Hvidovre/Ares
2014DM Sub-Junior, Junior26.01.2014Albertslund
2014ER Open Bænk25.01.2014Albertslund
2014Wisconsin State Open18.01.2014Wisconsin
2013DM Bænk01.12.2013Aalborg SK
2013TSK Cup23.11.2013Tårnby
2013TSK Cup Klassisk23.11.2013Tårnby
2013VM06.11.2013Stavenger, Norge
2013EM Master Bænk18.10.2013Sofie, Bulgarien
2013Arnold Classic12.10.2013Madrid
2013SM12.10.2013Rødby
2013JM05.10.2013Horsens
2013VM Masters24.09.2013Orlando, USA
2013Videbæk Cup Bænk13.09.2013Videbæk
2013WEC13.09.2013Blauquetforte, Frankrig
2013VM Junior30.08.2013Killeen, USA
2013VM Sub-Junior28.08.2013Killeen, USA
2013JM Bænk17.08.2013Aarhus
2013SM Bænk17.08.2013København
2013EM Bænk09.08.2013Bratislava, Slovakiet
2013World Games31.07.2013Cali, Columbia
2013EM Masters12.07.2013Hamm, Luxembourg
2013Badger Open15.06.2013Neenah, USA
2013VM Klassisk12.06.2013Suzdal, Rusland
2013VM Bænk22.05.2013Kaunas
2013AaSK Open18.05.2013Aalborg
2013AaSK Open Klassisk18.05.2013Aalborg
2013EM07.05.2013Pilsen
2013VM Masters Bænk20.04.2013Prag
2013EM Junior11.04.2013Prag
2013EM Sub-Junior10.04.2013Prag
2013DM Masters06.04.2013Rødby
2013DM-B06.04.2013Rødby
2013DM-C06.04.2013Rødby
2013DM Raw16.03.2013Horsens
2013DM-A09.03.2013Albertslund
2013NM Junior23.02.2013Reykjavik
2013NM Sub-Junior23.02.2013Reykjavik
2013ER Open Bænk01.02.2013Albertslund
2013DM Junior19.01.2013Hanstholm
2013DM Sub-Junior19.01.2013Hanstholm
2012DM Bænk01.12.2012Videbæk
2012TSK Cup24.11.2012Tårnby
2012TSK Cup Klassisk24.11.2012Tårnby
2012VM Masters02.11.2012Killeen, USA
2012VM01.11.2012Puerto Rico
2012EM Masters Bænk19.10.2012Pilsen
2012SM13.10.2012Rødovre
2012JM06.10.2012Aalborg
2012WEC28.09.2012Hamm, Luxembourg
2012Videbæk Cup Bænk21.09.2012Videbæk
2012VM Junior30.08.2012Szczyrk, Polen
2012VM Sub-Junior28.08.2012Szczyrk, Polen
2012NM25.08.2012Örebro, Sverige
2012JM Bænk18.08.2012Horsens
2012SM Bænk18.08.2012Rødby
2012EM Bænk09.08.2012Terni
2012EM Masters20.07.2012Pilsen
2012DM Klassisk23.06.2012Horsens
2012VM Klassisk15.06.2012Stockholm
2012EM Junior05.06.2012Herning
2012VM Bænk23.05.2012Pilsen, Tjekkiet
2012AaSK Open19.05.2012Aalborg
2012AaSK Open Klassisk19.05.2012Aalborg
2012EM10.05.2012Mariupol, Ukraine
2012NM Sub-Junior, Junior14.04.2012Skedsmo, Norge
2012DM Diverse07.04.2012Nors
2012DM A 10.03.2012Aalborg
2012DM-B11.02.2012Rødovre
2012DM-C11.02.2012Rødovre
2012RM11.02.2012Sande
2012ER Open Bænk03.02.2012Albertslund
2011DM Bænk03.12.2011Bjerringbro
2011EM Masters Bænk28.11.2011Luxembourg
2011TSK Cup Klassisk27.11.2011Tårnby
2011TSK Cup26.11.2011Tårnby
2011VM12.11.2011Pilsen
2011SM15.10.2011Rødby
2011JM08.10.2011Thisted
2011VM Masters28.09.2011St. Catharines
2011Videbæk Cup Bænk24.09.2011Videbæk
2011WEC16.09.2011Cuijk, Holland
2011VM Junior01.09.2011Moose Jaw, Canada
2011JM Bænk20.08.2011Bjerringbro
2011SM Bænk20.08.2011Rødovre
2011EM Bænk04.08.2011Pilsen, Tjekkiet
2011EM Masters08.07.2011Pilsen, Tjekkiet
2011Nordland Cup18.06.2011Aarhus
2011EM Junior07.06.2011Northumberland, England
2011VM Bænk26.05.2011Soelden, Østrig
2011Åbne Thy14.05.2011Thisted
2011Åbne Thy Klassisk14.05.2011Thisted
2011EM06.05.2011Pilsen, Tjekkiet
2011NM Junior23.04.2011Nässjö, Sverige
2011VM Masters Bænk14.04.2011Rødby
2011DM Diverse02.04.2011Tårnby
2011DM A12.03.2011Tårnby
2011DM-B12.02.2011Thisted
2011DM-C12.02.2011Thisted
2011ER Open Bænk05.02.2011Albertslund
2010DM Bænk04.12.2010Videbæk
2010TSK Cup Klassisk28.11.2010Tårnby
2010TSK Cup27.11.2010Tårnby
2010VM11.11.2010Potchefstroom
2010EM Masters Bænk23.10.2010Hagondange
2010SM16.10.2010Rødby
2010JM09.10.2010Thisted
2010VM Masters02.10.2010Pilsen, Tjekkiet
2010WEC24.09.2010Luxembourg
2010VM Sub-junior03.09.2010Pilsen, Tjekkiet
2010VM Junior01.09.2010Pilsen, Tjekkiet
2010NM Bænk29.08.2010Bergen, Norge
2010NM28.08.2010Bergen, Norge
2010JM Bænk21.08.2010Thisted
2010SM Bænk21.08.2010Tårnby
2010EM Bænk12.08.2010Bratislava, Slovakiet
2010EM Masters22.06.2010Pilsen, Tjekkiet
2010Nordland Cup19.06.2010Aarhus
2010EM Junior11.06.2010Hamar, Norge
2010VM Junior Bænk26.05.2010Killeen, Texas, USA
2010VM Bænk25.05.2010Killeen, Texas, USA
2010Åbne Thy15.05.2010Thisted
2010EM06.05.2010Köping, Sverige
2010NM Junior24.04.2010Lempäälä, Finland
2010NM Sub-Junior24.04.2010Lempäälä, Finland
2010DM Diverse03.04.2010Aalborg
2010VM Masters Bænk30.03.2010Orlando, USA
2010DM A13.03.2010Videbæk
2010DM-B13.02.2010Albertslund
2010DM-C13.02.2010Albertslund
2010ER Open Bænk29.01.2010Rødovre
2009DM Bænk05.12.2009Herning
2009TSK Cup28.11.2009Tårnby
2009TSK Cup Klassisk28.11.2009Tårnby
2009VM04.11.2009New Dehli, Indien
2009SM17.10.2009Albertslund
2009JM03.10.2009Thisted
2009VM Masters29.09.2009Ostrava, Tjekkiet
2009WEC18.09.2009Sandnes, Norge
2009VM Junior11.09.2009Ribeirao Preto-SP, Brasilien
2009SM Bænk05.09.2009Rødovre
2009JM Bænk29.08.2009Videbæk
2009EM Bænk06.08.2009Frydek-Mistek, Tjekkiet
2009EM Masters26.06.2009Pilsen, Tjekkiet
2009Nordland Cup20.06.2009Aarhus
2009EM Junior10.06.2009Jönköping, Sverige
2009VM Bænk29.05.2009Hamn, Luxembourg
2009Caribbean Championships16.05.2009St. Thomas
2009Caribbean Championships Bænk16.05.2009St. Thomas
2009Åbne Thy16.05.2009Thisted
2009EM07.05.2009Ylitornio, Finland
2009NM Sub-Junior, Junior25.04.2009Bjerringbro
2009Nordfyn Cup Bænk18.04.2009Horsens
2009Nordfyn Cup Klassisk Bænk18.04.2009Horsens
2009VM Masters Bænk18.04.2009Taupo, New Zealand
2009DM Diverse04.04.2009Tårnby
2009DM A14.03.2009Aarhus
2009Arnold Classic Bænk08.03.2009Columbus
2009DM-B14.02.2009Bogense
2009DM-C14.02.2009Bogense
2009ER Open Bænk23.01.2009Rødovre
2008DM Bænk06.12.2008Rødby
2008TSK Cup22.11.2008Tårnby
2008TSK Cup Klassisk22.11.2008Tårnby
2008Svenske Mesterskaber Bænk15.11.2008Borlänge, Sverige
2008VM06.11.2008St. Johns, Canada
2008EM Masters Bænk24.10.2008Zlin, Tjekkiet
2008SM18.10.2008Rødby
2008JM04.10.2008Hjørring
2008VM Masters01.10.2008Palm Springs, USA
2008WEC19.09.2008Herning
2008JM Bænk23.08.2008Aarhus
2008SM Bænk23.08.2008Tårnby
2008EM Bænk07.08.2008Bratislava, Slovakiet
2008EM Masters04.07.2008Hamm, Luxembourg
2008VM Bænk26.06.2008Pragh, Tjekkiet
2008Nordland Cup21.06.2008Aarhus
2008NARC18.06.2008Oranjestad, Aruba
2008Åbne Thy24.05.2008Thisted
2008EM07.05.2008Frydek-Mistek, Tjekkie
2008NM Junior26.04.2008Brumunddal
2008Nordfyn Cup Bænk19.04.2008Bogense
2008Nordfyn Cup Klassisk Bænk19.04.2008Bogense
2008VM Masters Bænk16.04.2008Bratislava, Slovakiet
2008DM A05.04.2008Hvidovre
2008DM Diverse16.03.2008Aalborg
2008Caribbean Championships15.03.2008Charlotte Amalie, St. Thomas
2008Caribbean Championships Bænk15.03.2008Charlotte Amalie, St. Thomas
2008Arnold Classic Bænk02.03.2008USA
2008DM-B09.02.2008Tårnby
2008DM-C09.02.2008Tårnby
2008ER Open Bænk26.01.2008Randers
2007Copenhagen Cup08.12.2007København
2007DM Bænk24.11.2007Bjerringbro
2007VM19.10.2007Soelden Østrig
2007SM13.10.2007Albertslund
2007VM Masters05.10.2007Ostrava, Tjekkiet
2007JM29.09.2007Horsens
2007WEC22.09.2007Belgien
2007VM Masters Bænk15.09.2007Schwedt, Tyskland
2007SM Bænk08.09.2007Hvidovre
2007VM Junior08.09.2007La Garde Frankrig
2007VM Sub-Junior08.09.2007La Garde Frankrig
2007JM Bænk01.09.2007Bjerringbro
2007EM Bænk25.08.2007Rødby
2007EM Masters07.07.2007Prostejov
2007Nordland Cup23.06.2007Aarhus
2007VM Bænk31.05.2007Thisted
2007Nordjyllands Cup19.05.2007Hjørring
2007EM09.05.2007Polen
2007TNT Open22.04.2007Finland
2007NM Junior21.04.2007Säffle
2007NM Sub-Junior21.04.2007Säffle
2007Nordfyn Bænk21.04.2007Bogense
2007Nordfyn Cup Klassisk Bænk21.04.2007Bogense
2007DM A07.04.2007Horsens
2007DM Junior18.03.2007Rødby
2007DM Sub-Junior18.03.2007Rødby
2007DM Masters17.03.2007Rødby
2007DM-B10.02.2007Hvidovre
2007DM-C10.02.2007Hvidovre
2007ER Open Bænk29.01.2007Randers
2006TSK Cup09.12.2006Tårnby
2006DM Bænk02.12.2006Fakse
2006VM11.11.2006Stavanger Norge
2006NM Politi16.10.2006Nykøbing F
2006SM14.10.2006Roskilde
2006JM07.10.2006Bjerringbro
2006VM Masters07.10.2006Texas USA
2006EM Masters Bænk23.09.2006Tjekkiet
2006NM09.09.2006Aalborg
2006VM Junior09.09.2006Sofia, Bulgarien
2006SM Bænk02.09.2006Rødby
2006JM Bænk26.08.2006Horsens
2006EM Bænk18.08.2006Bordeaux
2006WEC21.07.2006Luxembourg
2006Åbne Amerikanske bænkpresmesterskab Bænk09.07.2006Miami
2006EM Masters07.07.2006Prostejek
2006Nordland Cup24.06.2006Aarhus
2006EM Junior15.06.2006Bratislava, Slovakiet
2006VM Bænk27.05.2006Ungarn
2006Åbne Thy20.05.2006Thisted
2006EM Senior09.05.2006Tjekkiet
2006NM Bænk30.04.2006Norge
2006NM Junior29.04.2006Randers
2006Nordisk Masters29.04.2006Rødby
2006Nordfyn Cup Bænk22.04.2006Bogense
2006VM Masters Bænk19.04.2006Miami
2006DM A01.04.2006Albertslund
2006DM Junior18.03.2006Aarhus
2006DM Masters18.03.2006Aarhus
2006DM Ungdom18.03.2006Aarhus
2006ER Open Bænk24.02.2006Randers
2006DM-B11.02.2006Randers
2006DM-C11.02.2006Randers
2005TNT Open10.12.2005Finland
2005VM Bænk01.12.2005Stockholm
2005Copenhagen Cup26.11.2005København
2005VM08.11.2005Miami
2005SM15.10.2005Fakse
2005VM Masters04.10.2005Pretoria
2005JM01.10.2005Aarhus
2005EM Bænk22.09.2005Mosonmagyarovar
2005NM17.09.2005Borlänge, Sverige
2005VM Junior07.09.2005Fort Wayne
2005SM Bænk27.08.2005Rødby
2005JM Bænk20.08.2005Horsens
2005EM Masters Bænk04.08.2005Beroun
2005EM Masters06.07.2005Trencin, Slovakiet
2005Nordland Cup25.06.2005Aarhus
2005Oulainen Cup18.06.2005Oulainen
2005DM Bænk11.06.2005Aarhus
2005Ålands Mesterskab04.06.2005Mariehamn
2005EM18.05.2005Hamm, Luxembourg
2005Åbne Thy14.05.2005Thisted
2005NM Bænk07.05.2005Brønshøj
2005NM Masters30.04.2005Stockholm
2005VM Masters Bænk20.04.2005Tjekkiet
2005NM Ungdom Junior16.04.2005Sande, Norge
2005DM A02.04.2005Bjerringbro
2005DM Junior19.03.2005Albertslund
2005DM Masters19.03.2005Albertslund
2005DM Ungdom19.03.2005Albertslund
2005ER Open Bænk26.02.2005Randers
2005DM-B12.02.2005Roskilde
2005DM-C12.02.2005Roskilde
2005Åbne Nordhollandske bænkpresmesters Bænk16.01.2005Holland
2004Salo Cup11.12.2004Salo, Finland
2004VM Bænk02.12.2004Clevelend
2004Copenhagen Cup20.11.2004København
2004VM09.11.2004Cape Town
2004SM16.10.2004Rødby
2004VM Masters05.10.2004Udaipur, Indien
2004JM02.10.2004Bjerringbro
2004Åbne Hollandske Mester.19.09.2004Alkmaar
2004VM Junior12.09.2004Pretoria
2004NM11.09.2004Aalborg
2004EM Masters Bænk29.08.2004Luxembourg
2004SM Bænk28.08.2004Rødovre
2004JM Bænk21.08.2004Nors
2004EM Bænk08.08.2004Vrsac
2004WEC24.07.2004Sauda
2004EM Masters10.07.2004Havírov
2004Nordland Cup26.06.2004Aarhus
2004EM Junior19.06.2004Sofia, Bulgarien
2004DM Bænk12.06.2004Albertslund
2004Open Cup of St. Petersburg06.06.2004St. Petersburg
2004Åbne Thy22.05.2004Thisted
2004EM12.05.2004Nymburk, Tjekkiet
2004NM Bænk08.05.2004Malmø, Sverige
2004NM Junior17.04.2004Jönköping, Sverige
2004VM Masters Bænk14.04.2004Trencin, Slovakiet
2004DM A03.04.2004Rødby
2004DM Diverse20.03.2004Aarhus
2004ER Open Bænk28.02.2004Randers
2004DM-B07.02.2004Rødovre
2004DM-C07.02.2004Rødovre
2004Åbne Hollandske Bænk18.01.2004Holland
2003VM Bænk05.12.2003Trencin, Slovakiet
2003EM28.11.2003Trencin, Slovakiet
2003Copenhagen Cup22.11.2003København
2003VM04.11.2003Vejle
2003VM Masters12.10.2003Canada
2003SM11.10.2003Rødovre
2003JM04.10.2003Frederikshavn
2003NM06.09.2003Norge
2003SM Bænk30.08.2003Fakse
2003JM Bænk23.08.2003Bjerringbro
2003EM Masters Bænk22.08.2003Serbia
2003EM Bænk08.08.2003Ukraine
2003Nordland Cup28.06.2003Aarhus
2003DM Bænk14.06.2003Randers
2003EM Junior11.06.2003Nymburk, Tjekkiet
2003EM Masters01.06.2003Ungarn
2003Åbne Thy24.05.2003Thisted
2003VM22.05.2003Chicago, USA
2003EM07.05.2003Sofia, Bulgarien
2003NM Bænk03.05.2003Ylöjärvi, Finland
2003NM Masters26.04.2003Silkeborg
2003VM Masters Bænk16.04.2003Nymburk, Tjekkiet
2003NM Junior12.04.2003Aalborg
2003DM A05.04.2003Thisted
2003DM Diverse15.03.2003Hvidovre
2003ER Open Bænk01.03.2003Randers
2003DM-B08.02.2003Horsens
2003DM-C08.02.2003Horsens
2002Copenhagen Cup23.11.2002København
2002VM13.11.2002Trencin, Slovakiet
2002VM Bænk06.11.2002Hamm, Luxembourg
2002SM19.10.2002Roskilde
2002VM Masters08.10.2002Villa de Maria, Argentina
2002JM05.10.2002Silkeborg
2002NM07.09.2002Köping, Sverige
2002SM Bænk31.08.2002Rødby
2002JM Bænk24.08.2002Aarhus
2002EM Bænk22.08.2002Nymburk, Tjekkiet
2002EM Masters Bænk14.08.2002Nymburk, Tjekkiet
2002Open North Dutch14.08.2002Holland
2002EU Cup20.07.2002Arnhem, Netherlands
2002EM Masters03.07.2002Kolomiya, Ukraine
2002EM Junior20.06.2002Balatonelle, Ungarn
2002VM Junior20.06.2002Balatonelle, Ungarn
2002DM Bænk15.06.2002Albertslund
2002VM29.05.2002Riesa, Tyskland
2002Åbne Thy25.05.2002Thisted
2002EM09.05.2002Eskilstuna, Sverige
2002NM Bænk04.05.2002Frederikstad, Norge
2002NM20.04.2002Frederikshavn
2002VM Bænk18.04.2002Killeen, Texas, USA
2002DM A07.04.2002Randers
2002DM Diverse17.03.2002Horsens
2002ER Open Bænk02.03.2002Randers
2002DM-B09.02.2002Rødovre
2002DM-C09.02.2002Rødovre
2001VM Bænk07.12.2001Cristchurch, NZL
2001EM28.11.2001Frydland, Tjekkiet
2001Copenhagen Cup24.11.2001København
2001VM14.10.2001Finland
2001SM13.10.2001Rødovre
2001JM29.09.2001Randers
2001NM22.09.2001Laukaa
2001Open Dutch22.09.2001Holland
2001VM Junior11.09.2001Sofia, Bulgarien
2001SM Bænk01.09.2001Albertslund
2001JM Bænk25.08.2001Frederikshavn
2001EM Bænk10.08.2001Jurmela, Letland
2001EM Masters Bænk03.08.2001Gönyü
2001EU Cup27.07.2001Birmingham
2001EM Masters04.07.2001Bratislava, Slovakiet
2001DM Bænk16.06.2001København
2001EM Junior14.06.2001Pontrieux, Frankrig
2001Åbne Thy26.05.2001Thisted
2001VM24.05.2001Frydek-Mistek, Tjekkie
2001NM Bænk05.05.2001Randers
2001NM Junior21.04.2001Vestfold, Norge
2001VM Bænk13.04.2001Hamm, Luxembourg
2001DM A01.04.2001Horsens
2001DM Diverse17.03.2001Hvidovre
2001DM-B10.02.2001Rødovre
2001DM-C10.02.2001Rødovre
2001Landskamp DK-NO-SE27.01.2001Randers
2000VM Bænk08.12.2000Frydek-Mistek, Tjekkie
2000EM01.12.2000Hamm, Luxembourg
2000Copenhagen Cup26.11.2000København
2000VM14.11.2000Akita City, Japan
2000VM Masters17.10.2000Usti nad Labem, Tjekkiet
2000SM14.10.2000Rødovre
2000JM30.09.2000Frederikshavn
2000NM09.09.2000Tårnby
2000JM Bænk02.09.2000Horsens
2000SM Bænk02.09.2000Albertslund
2000EM Bænk18.08.2000Kajaani, Finland
2000EU Cup22.07.2000Waterford, Irland
2000DM Bænk17.06.2000Randers
2000EM Junior15.06.2000Sofia, Bulgarien
2000Åbne Thy20.05.2000Thisted
2000NM Bænk05.05.2000Bergen, Norge
2000EM27.04.2000Riesa, Tyskland
2000NM15.04.2000Laitila, Finland
2000DM A01.04.2000Hjørring
2000DM Diverse18.03.2000Horsens
2000DM-B12.01.2000Randers
2000Landskamp DK-NO06.01.2000Oslo, Norge
1999VM Bænk10.12.1999Vaasa, Finland
1999VM17.11.1999Trento, Italien
1999Copenhagen Cup20.10.1999København
1999VM Masters19.10.1999Sun City, Sydafrika
1999SM16.10.1999Rødovre
1999JM02.10.1999Hjørring
1999NM18.09.1999Oslo, Norge
1999NM Masters11.09.1999Frederikshavn
1999JM Bænk04.09.1999Silkeborg
1999SM Bænk04.09.1999Roskilde
1999Åbne Thy25.08.1999Thisted
1999EM Bænk06.08.1999Györ, Ungarn
1999EU Cup25.07.1999Frankrig
1999EM Masters14.07.1999Luxembourg
1999EM13.07.1999Hamm, Luxembourg
1999DM Bænk12.06.1999Hvidovre
1999VM19.05.1999Thisted
1999NM Bænk08.05.1999Finland
1999NM Junior24.04.1999Stockholm
1999DM A10.04.1999Kastrup
1999DM Diverse20.03.1999Horsens
1999DM-B13.02.1999Grenå
1999Landskamp DK-NO05.02.1999Frederikshavn
1998VM Bænk11.12.1998Amberg, Tyskland
1998Copenhagen Cup21.11.1998København
1998SM17.10.1998Roskilde
1998JM10.10.1998Hvidovre
1998JM Bænk19.09.1998Frederikshavn
1998SM Bænk19.09.1998Tårnby
1998EU Cup15.08.1998Enghien, Belgien
1998EM Bænk07.08.1998Trencin, Slovakiet
1998EM Masters22.07.1998Usti nad Labem, Tjekkiet
1998DM Bænk13.06.1998Silkeborg
1998VM23.05.1998Mo I Rana, Norge
1998NM Bænk09.05.1998Stockholm
1998EM07.05.1998Sotkamo, Findland
1998DM A04.04.1998Thisted
1998DM Diverse14.02.1998Hvidovre
1998DM-B14.02.1998Albertslund
1998NM Bænk01.01.1998
1998Åbne Thy30.11.1997Thisted
1997VM Bænk05.12.1997Laduc, Canada
1997Copenhagen Cup22.11.1997København
1997VM13.11.1997Pragh, Tjekkiet
1997SM25.10.1997Roskilde
1997VM Masters14.10.1997Szégesfehérvár, Ungarn
1997JM11.10.1997Aarhus
1997Baltic Cup28.09.1997Strasburg, Tyskland
1997JM Bænk27.09.1997Thisted
1997SM Bænk27.09.1997Hvidovre
1997EM Bænk15.08.1997Gothenburg, Sverige
1997EU Cup19.07.1997Luxembourg
1997EM Junior15.05.1997Pultusk, Polen
1997EM08.05.1997Birmingham
1997NM Bænk03.05.1997København
1997DM A01.01.1997Horsens
1997DM Bænk30.11.1996Randers
1997DM Diverse30.11.1996
1997DM-B30.11.1996Hvidovre
1997Landskamp DK-FR30.11.1996
1997NM30.11.1996
1997Åbne Thy30.11.1996Thisted